Anasayfa Hakkımızda     Ürünler Kalite Galeri İnsan.Kaynakları İletişim
 
Kalite Politikası                                                                                                                                                                 Kalite Belgelerimiz

      Şirketimizde kalite politikası,kaliteli hammadde girdisinden başlayarak üretimin her aşamasında modern teknolojinin gereklerini kullanıp müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi anlayıp, bu beklenti ve ihtiyaçların sürekliliğini sağlayıp,kaliteli ürün ve hizmet sunabilmektir.

      Kaliteli üretimin sağlanmasında çalışanlarımızın ortak çabalarınının sonucu ile elde edilebileceği düşüncesinden hareketle,kalite bilincinin en üst seviyelere çıkarılması ve geliştirilmesi için çalışanlarımıza sürekli eğitim düzenlenmesi hedeflenmiştir.

      Niğdelioğlu Metal'in işletmelerinde, LPG yakıt kullanımı ve Flitrasyon baca sistemleri ile çevreye duyarlı üretim yapılmaktadır.

      Şirketimiz,kalitenin garanti altında tutulabilmesi için ISO 9001 - 2000 Kalite Güvencesi Yönetim Sistemi ile TS EN 13602 belgeleri ile ürün sunmaktadır.

        TSE Belgemiz        ISO Belgemiz
Niğdelioğlu Metal Döküm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.: İnönü Mah.
Güzeller OSB
Ahmet Yesevi Caddesi No: 9 (41400) Gebze/Kocaeli
Tel: (0262) 751 43 80-81     :::    Fax: (0262) 751 43 82
Her Hakkı, Niğdelioğlu Metal Döküm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.                                                 © 2012